Założyciele Projektu Strzyżów i Agory Podkarpackiej na międzynarodowej konferencji InternetBeta 2013

We wrześniu br. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie miała miejsce międzynarodowa konferencja innowacyjności i nowych technologii InternetBeta 2013. W śród słuchaczy byli założyciel i prezes Stowarzyszenia Projekt Strzyżów Tomasz Wójtowicz założyciel oraz założyciel i prezes Stowarzyszenia Agora Podkarpacka Paweł Skoczowski.

Poza aktywnym uczestnictwem w konferencji przedstawiciele zaprzyjaźnionych NGO przeprowadzili szereg rozmów i spotkań z przedstawicielami firm, autorami czołowych blogów oraz specjalistami z sektora technologii internetowych.
Czym jest InternetBeta?
Idea jej narodziła się 6 lat temu i polega na zebraniu w jednym miejscu przedstawicieli różnych dziedzin i branż związanych z Internetem i nowymi technologiami. Tych, którzy wykorzystują Internet w swojej pracy i realizowanych projektach oraz tych, dla których jest on naturalnym środowiskiem prowadzenia biznesu.
Na tegorocznej konferencji można było posłuchać psychologów, socjologów, politologów, przedstawicieli agencji interaktywnych, reklamowych, właścicieli i zarządzających największymi serwisami, twórców aplikacji, startupów, inwestorów i markerów. Wystąpili m.in. Cameran Ashaf (doktorant z Uniwersytetu Kalifornijskiego), Roman Łoziński (Agencja K2), Marcin Zaborowski (Farbryka E-Biznesu), Mariusz Socha (Krakowski Park Technologiczny), czy Marcin Barciński (nk.pl).

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz