Spotkanie na temat odnawialnych źródeł energii

Czy ustawa o odnawialnych źródłach energii wyjaśnia wszystkie niejasności związane z zawiłościami prawnymi i finansowymi? Dlaczego współpraca samorządu i komercyjnych przedsiębiorstw w ramach PKEO jest kluczem do sukcesu? W jakim okresie czasu można liczyć na zwrot inwestycji w ramach użytkowania farmy fotowoltaicznej? Czy OZE mogą być fundamentem innowacyjności gminy i miasta Strzyżów? – to tylko niektóre z pytań, na które staraliśmy się odpowiedzieć na spotkaniu poświęconym odnawialnym źródłom energii.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji Grzegorza Potwory pierwszej w powiecie strzyżowskim farmy fotowoltaicznej. Następnie Prezes PKEO dr Grzegorz Wisz opowiedział o rozwoju i możliwościach wykorzystania OZE na terenie województwa podkarpackiego.
W czasie rozmowy wielu obecnych przedsiębiorców wyraziło zainteresowanie inwestycjami w kolektory słoneczne i inne odnawialne źródła energii, w śród samorządowców skolei często padały sformułowania takie jak „ekologiczne osiedla”, czy wykorzystanie OZE do redukcji opłat za energię.
Dziękujemy za zainteresowanie i informujemy, że to nie ostatnie spotkanie poświęcone OZE. Wkrótce dalsze informacje

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz