Konkurs „Moje Stypendium – Opowieści stypendialne”

Fundacja Orange i Fundacja Dobra Sieć zapraszają byłych i obecnych stypendystów programów stypendialnych do udziału w konkursie „Moje Stypendium – Opowieści stypendialne”. Spośród nadesłanych prac konkursowych w postaci fotoreportażu, filmiku, felietonu, blogu czy foto-blogu Jury wybierze najlepsze, a o tym kto wygra, zadecydują Internauci. Zgłoszenia konkursowe należy przesłać w formie elektronicznej i papierowej do Fundacji Dobra Sieć do 10 września 2012 r.


W konkursie mogą wziąć udział obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, byli i obecni stypendyści programów stypendialnych organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa. Konkurs adresowany jest do stypendystów, którzy brali bądź biorą udział w krajowych i zagranicznych programach stypendialnych realizowanych w latach 2009 – 2012.
Zadaniem uczestników Konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą. Swoją stypendialną opowieść można stworzyć:

– pisząc krótki tekst – felieton lub ogólnodostępny opublikowany w Internecie blog,

– robiąc zdjęcia – reportaż fotograficzny, foto-story, foto-blog,

– kręcąc filmik lub fotokast.
Dozwolone są zgłoszenia zespołowe max do 3 członków, którzy muszą być stypendystami tego samego programu stypendialnego. W przypadku zgłoszenia zespołowego, zespół musi wyznaczyć lidera, który będzie odpowiedzialny za wszystkie kontakty z Organizatorami. Jedna osoba lub zespół może złożyć w konkursie maksymalnie po jednej pracy w każdej z dozwolonych form.
Zgłoszenia konkursowe należy przesłać w formie elektronicznej i papierowej do 10 września 2012 r. do godziny 17.00 na adres:

Fundacja Dobra Sieć

ul. Marszałkowska 6/17, 00-590 Warszawa

z dopiskiem: „Konkurs Moje Stypendium – Opowieści stypendialne”
Zgłoszenia do konkursu, mające pozytywną weryfikację formalną, zostaną poddane ocenie Jury, które wybierze finalistów Konkursu. Wytypowane prace zostaną umieszczone na stronie /www.mojestypendium.pl/, gdzie w dniach 1-15.10.2012 r. będą poddane głosowaniu internautów, którzy wyłonią laureatów konkursu. Na zwycięzców czekają tablety multimedialne i inne nagrody rzeczowe.
Więcej informacji na temat konkursu, regulamin oraz formularz karty zgłoszeniowej znajduje się na stronie /www.mojestypendium.pl/ lub pod adresem e-mail: konkurs@mojestypendium.org. By być na bieżąco z ofertami stypendialnymi, można dołączyć do grona facebookowiczów na /www.facebook.com/mojestypendiumpl/.

Źródło: http://www.strzyzowski.pl/aktualnosci/art,1029

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz