„Już dziś pomyśl o przyszłości” – Konferencja z udziałem Prezesa PS Tomasza Wójtowicza

17 października w Domu Kultury Sokół w Strzyżowie odbyła się konferencja zorganizowana przez OHP i OSZ w ramach Wojewódzkich Targów Edukacji i Pracy „Nauka-Praca-Kariera”. W konferencji jako panelista wziął udział założyciel PS Tomasz Wójtowicz, który przedstawił wykład „Wybór kierunku studiów, a zatrudnienie”.


Spotkanie prowadzili specjalista ds. szkoleń Urszula Drogoń z Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Strzyżowie oraz Radosław Leśniak z Punktu Pośrednictwa Pracy. W spotkaniu, oprócz uczniów, wzięli udział także m.in. wiceburmistrz Waldemar Góra, Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie Bogusława Gubernat, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzyżowie Krystyna Barć-Dudek a także nauczyciele strzyżowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Poza Tomaszem Wójtowiczem reprezentującym Wydział Administarcji i Nauk Społecznych WSIiZ w Rzeszowie, w gronie panelistów zasiadali: Wojciech Woś – doradca sieci EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, Katarzyna Jordan – koordynator projektu „Enter your future”, Renata Ziobro – Kierownik Instrumentów Rynku Pracy oraz Krzysztofa Kuta – Lider Klubu Pracy.

Organizatorami konferencji byli: Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie, Punkt Pośrednictwa Pracy oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Strzyżowie. Honorowym patronatem konferencję objął Burmistrz Strzyżowa.

 

Źródło: http://www.strzyzow.pl/pol/calendar/news/view/111/Juz-dzis-pomysl-o-swojej-przyszlosci (21.10.12)

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz